Vývoj software na zakázku - Liberec

web cloud.unosoft.cz

Web CLOUD.UNOSOFT.CZ

Web pro sdílené služby - organizér, poznámky, upozornění, fotogalerie, odkazy, úschovna a antispam.

Cílem projektu je přenést běžné služby a potřeby na sdílené úložiště, přístupné odkudkoliv z internetu. Tyto často používané služby jsou pak dostupné odkudkoliv, navíc se vaše data neztratí po havárii nebo výměně pc. Nemusíte je tedy složitě zálohovat či synchronizovat a data jsou dostupná pro všechna zařízení.

Organizér:
Denní organizér, kde si lze rychle zadat upozornění nebo poznámku pro vybraný den. Upozornění je v nastavený čas odesláno e-mailem.
Poznámky:
Správa vašich poznámek a upozornění. Poznámky lze organizovat do složek, lze je skrýt pod heslo nebo jim nastavit alarm a použít je jako připomenutí i pravidelné události. Při alarmu je vám doručena zpráva s upozorněním e-mailem. Pravidelný alarm lze pomocí této zprávy posunout na další periodu. Heslo můžete nastavit jak jednotlivým poznámkám zvlášť, tak celé složce, kdy všechny poznámky této složky budou chráněny heslem.
Fotogalerie:
Sdílejte nebo ukažte své fotky. Přidejte své fotky do galerie na web. Ke každé fotce můžete přidat i nadpis a popis. Poté můžete galerii sdílet buď se všemi nebo jen s vybranými kamarády. Zašlete pozvánku do galerie e-mailem svým kamarádům a pochlubte se svou galerií.
Odkazy na web:
Uložte si své odkazy na zajímavé stránky do roztříděných kategorií. Po přeinstalaci nebo havárii pc o ně už nepřijdete. Navíc své odkazy budete mít přístupné odkudkoliv a z jakéhokoliv počitače či smartphonu. Odkazy lze také doporučit a sdílet s ostatními.
Úschovna:
Uložte si své soubory do úschovny a mějte je přistupné odkudkoliv. Soubory lze ukládat a třídit do skupin. K těmto skupinám pak můžete zaslat pozvánku svým kamarádům.
Antispam:
Také máte zaplevelenou e-mailovou schránku spamem? Zbavte se ho. Nabízíme vám dokonalé řešení a úplnou kontrolu nad spamem. Podmínkou je vedení vaší e-mailové domény na našem serveru. Poté můžete sami spravovat černé a bílé listiny odesílatelů nebo tvořit spamová pravidla. Můžete použít bayesovskou techniku pro třídění zpráv a naučit tak své filtry dokonalosti. I když jsou vaše spamové zprávy odmítnuty, uskladňují se po dobu 48 hodin. Takže pokud náhodou byly omylem označeny jako spam, stále je můžete doručit a situaci napravit. Vaše adresy příjemců odchozích e-mailů automaticky plní bílou listinu, takže zprávy od těchto příjemců nejsou filtrovány. Pokud máte zájem o tuto nadstandartní e-mailovou správu, napište nám.
Ukázky realizací

Aplikace a moduly

Weby a portály- kvalita
- spolehlivost
- bezpečnost
- individualita
- vstřícnost
- provozní servis

Reklama
Oblečení na pole dance a jógu